Anasayfa Hizmetlerimiz Odalarımız Olimpiyat Otel Basmane Galerimiz İletişim english
 
 

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM POLİTİKAMIZ

Olimpiyat Otel olarak temel hedefimiz ürün ve hizmetlerimizde en üst seviyede misafir memnuniyeti sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda ilerlerken aşağıda belirtilmiş maddeler temel prensiplerimizi oluşturmaktadır; Yasal Düzenlemeler Olimpiyat Otel, tüm ürünler, hizmet işlemleri ve diğer faaliyetleri ile ilgili yasal düzenlemelere uymayı ilke edinmeyi taahhüt eder.

İnsan Hakları Olimpiyat Otel faaliyetleri ile ilgili olarak uluslararası kabul görmüş tüm insan haklarına saygı göstermeyi taahhüt eder ve bu kapsamdaki tüm mevzuat ve sözleşmelere uyum sağlar. Bu doğrultuda tüm misafir ve çalışanlarımızı ırk, renk, cinsiyet, din, görüş, yaş, sosyal ve medeni durum, aile kökeni, fiziksel veya zihinsel engel ve cinsel yönelim ayrımı yapılmaksızın eşit olarak değerlendiririz.

Çalışanların Güvenliği ve İnsan Kaynaklarına Yatırım Olimpiyat Otel İnsan Kaynakları süreçlerinin temelini insana, dolayısıyla çalışanlarımıza verdiğimiz değer oluşturmaktadır. Olimpiyat Otel çalışanlarının sağlık, güvenlik ve mutluluğu, stratejik hedeflerimiz olan büyüme, karlılık ve yeni fırsatlar yaratma odağımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu hedefimize katkıda bulunacak tüm çalışanlarımız eşit eğitim olanaklarımızdan faydalanır.  devamı...

Olimpiyat Otel, personelinin ve iş ortaklarının sağlığı, güvenliği ve çalışma süreleri konusunda yasal yükümlülükleri yakından takip ederek hayata geçirir; düzenli olarak denetler ve uygunluğunu kontrol eder. Misafir Memnuniyeti ve Güvenliği Misafirlerimiz bizim var olma sebebimizdir. Rekabet gücümüzü misafir memnuniyetini sağlayarak arttırabileceğimize ve bu sayede yer aldığımız pazarlarda çok daha iyi yerlere gelebileceğimize inanıyoruz.

Misafirlerimizin şikâyetlerini takip etmek, konuyla ilgili misafirlerimizi bilgilendirmek ve çözmek yoluyla şikâyetlerini fırsat haline getirmek birincil görevimizdir. Çocuk Hakları Olimpiyat Otel aile ve çocuk oteli konseptindedir. Geleceğimizi çocukların şekillendireceği bilincindeyiz.

Olimpiyat Otel çocukların her türlü sömürüsünü kınar ve eğitim amacı dışında 18 yaş altı çocuklar işe alınmaz. Olimpiyat Otel çocuk haklarına saygı, çocuk istismarının önlenmesi, bakıma ve korunmaya muhtaç çocuklara yardım konularında faaliyet gösteren tüm yasal kuruluşlarla işbirliği içerisinde olacağını, çalışanlarının da bu konuda bilinçlenmesini sağlayacağını taahhüt eder.

Çevreye Saygı - Enerji Tasarrufu Enerji kaynaklarımızın sınırlı olduğunun bilincinde olup, daha az enerji ve su tüketimini desteklemek için tüketim verilerimizi takip ediyor, çalışanlarımızı bilinçlendiriyor, enerji verimliliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak maksadıyla çalışmalar yapıyoruz. Çevreye zarar vermemek için atıklarımızı ve tehlikeli atıklarımızı geri dönüşüm ilkeleri çerçevesinde doğayı kirletmeyecek şekilde değerlendiriyoruz.

Bölgemize özel bitki ve hayvan türlerini korumak için özen gösteriyoruz. Gıda Güvenliği – Hijyen Gıda zincirinde, gıda güvenliği politikalarına uygun kaliteli ürünleri sunmak, sürekli iyileştirmeler yapmak ve hijyen gereksinimlerini önceliklendirmek için bir gıda güvenliği sisteminin uygulanması ana ilkemizdir. Yerel Ekonomiyi ve Sürdürülebilir Satın Alma Uygulamalarını Destekleme Yerel ekonomiye katkımızın farkındayız bu nedenle tedariklerimizin büyük kısmını yerel üreticilerden yapmaktayız.

Sürdürülebilir turizm için, enerji, su ve atık verimliliği yüksek, çevre dostu ürünler ve hizmetler satın alıyoruz. Sosyal Sorumluluk Bulunduğumuz topluluk ile entegre olma ve toplumsal sorunların çözümünde yer alma konularında yaptığımız çalışmaların, turizmde sürdürülebilirliğin sağlanmasına katkı sağlayacağı inancındayız. Bu prensiplere göre hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda rekabet eden otelimiz her zaman lider olma kararlılığını gösterir, bu amaç için gerekli kaynakları sürekli geliştirir ve sağlar.

Olimpiyat Otel

Olimpiyat Otel, İzmir'in merkezinde bulunup hem alışveriş hemde keşif gezileri için mükemmel bir konuma sahiptir. Yakın zamanda yenilenmiş odaları sade ve kullanışlı biçim de dizayn edilmiştir.

Otelimiz, İzmir Uluslararası Fuarına, Metro istasyonuna ve Basmane - İzmir tren istasyonuna 100 metre uzaklıktadır.

Misafirlerimiz yürüme mesafesindeki Agora harabelerini ziyaret edebilir ayrıca Izban tren hattını kullanarak tarihi Efes Antik Kentine kolayca ulaşabilirler.  devamı için >
 
 
Bize Hemen Ulaşın!
+90 232 425 12 69
Anasayfa Hizmetlerimiz Odalarımız Galerimiz Memnuniyet Anketi XML Site Haritamız İletişim
1296 Sk. No: 24 Basmane-Izmir  Telefon : +90 232 425 12 69  Fax : +90 232 483 09 74  olimpiyatotelizmir.com © 2017 Her Hakkı Sakılıdır. Programlama ve Tasarım  Yazılım & SEO >>> Innovasyon It Web